• Alex Dağlıyan'ı Anma Satranç Turnuvası
  • Garbis Cancikyan Gecesi
  • 50.Yıl Keğam Esayan Liselerarası Atletizm Şenliği
  • Lisemiz


2016 – 2017 Üniversite Başarılarımız

Görüntülemek için tıklayınız.

Kristin Saleri Resim Yarışması

Her yıl düzenlenen “Kristin Saleri Resim Yarışması” na okulumuz öğrencileri, resim öğretmenimiz Selin Demirci önderliğinde katılım göstermişlerdir. “Nasıl Bir Okul İnşa Etmek İsterdiniz” konu başlıklı resimlerini sergileyen öğrencilerimizden Devamını oku..

Spor Turnuvaları

Beden Eğitimi öğretmenimiz Ferhat Yılmazoğulları önderliğinde Özel Pangaltı Ermeni Lisesinin düzenlemiş olduğu Voleybol ve Basketbol spor şenliğine katılan okulumuzun Devamını oku..

50.yıl Tiyatro ve Konser Şenliği

27 Mayıs Cumartesi günü Dadyan okulu Dikran Gülmezgil salonunda okulumuz Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi 50.yıl Tiyatro ve konser şenliğine imza atmıştır.  Devamını oku..

Scrabble Yarışmasındaki Başarımız

26/05/2017 Cuma günü Özel Esayan Ermeni Lisesinde yapılan “Scrabble” yarışmasında okulumuz öğrencilerinden Talin Akbaş bireysel dalda 1. ayrıca takım olarak da okulumuz Devamını oku..

Books Are Alive Yarışmasındaki Başarımız

23/05/2017 Pangaltı Ermeni Lisesi’nin düzenlemiş olduğu “BOOKS ARE ALİVE YARIŞMASI” na okulumuz öğrencileri İngilizce öğretmenimiz Alin Yücel başkanlığında katılmış ve “Senaryo Yazımı ve Tiyatro Gösterimi “ dalında Birinci olmuşlardır. Devamını oku..