• 8. Sınıf Mezuniyet Töreni
  • Geleneksel Yılsonu Pikniğimiz
  • Anasınıfı Mezuniyet Töreni 2016
  • 8. Sınıf Şirince- Efes- Kuşadası Gezisi
  • Okuma Bayramı Töreni 2016
  • Oz Büyücüsü Müzikali
  • Karne Heyecanı


Maral Dans Yarışmasındaki Başarımız

Okulumuz 7. Sınıf  öğrencilerinden bir grup 2. Haverjutyun Dans Yarışmasına katılmıştır. Yarışma  09.04.2017 tarihinde sonuçlanmıştır. Zorunlu Bitlis dansının birincisi okulumuz olmuştur. Öğrencilerimizi kutluyor, onlara başarılar diliyoruz.  devamını okumak için tıklayınız.

1.Ermeni İlkokullar Arası Akıl Oyunları Yarışması

08.04.2017 tarihinde Okulumuz, Türk Beyin Takımının katkılarıyla Bezciyan okulunda gerçekleşen  “1.Ermeni İlkokullar Arası Akıl Oyunları” yarışmasına katılmıştır. Okulumuzun 4. Sınıf öğrencileri devamını okumak için tıklayınız.

Öğrencilerimiz Semep Projesine Katıldılar

18 Mart Cumartesi Özel MEV Büyükçekmece Koleji koordinatörlüğünde düzenlenen UNESCO-SEMEP çalışmaları kapsamındaki ‘Su Kaynaklarının ve Biyoçeşitliliğin Korunması’ temalı afiş etkinliğine öğrencilerimizden Lara Düvenci, Kevın Vural ve Tayra Yontan tasarladıkları afişlerle devamını okumak için tıklayınız.

18 Mart Çanakkale Zaferi

Okulumuzda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinliklerini gerçekleştirdik.Çanakkale kara savaşları zaferinin 102. yılını büyük bir coşku ile kutladık. devamını okumak için tıklayınız.

Karagözyan Okulunun Düzenlediği 8. Akıl Oyunlarına Katıldık

11 Mart Cumartesi günü Karagözyan Okulu’nda gerçekleşen 8.Akıl Oyunları yarışmasında ,öğrencilerimizden Sarven Öcal,Elizabet Havlici ve Artin Demirci okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. devamını okumak için tıklayınız.

İkaz-Alarm Tatbikatı

28 Şubat Salı günü okulumuzda “İkaz-Alarm Tatbikatı” gerçekleştirildi.  devamını okumak için tıklayınız.